Özel Ders

Uzman eğitmenlerimiz ile sürüş becerisini ve direksiyon hakimiyetini geliştirmek için özel direksiyon kursu, dersi ve eğitimi vermekteyiz.

RANDEVU

Direksiyon dersleri sizin istediğiniz gün ve saatlerde önceden kursumuzu arayarak randevu alınarak program dahilinde yapılır.

GÜZERGAH

Direksiyon eğitimi yapılacak güzergah trafiğin yoğun olduğu bölgelerdir. Ayrıca sizin sık kullandığınız güzergahlarda da eğitim verilir.

SÜREÇ

Öğrenmek kişiden kişiye farklılık gösterebilir ancak ortalama olarak yaklaşık 10 saatlik direksiyon dersi alarak trafiğe çıkacak hale gelirsiniz.

EĞİTMENLER

Eğitmenlerimiz minimum 10 yıl tecrübeye sahiptir. Tüm eğitmenlerin Milli Eğitim Direksiyon Usta Öğreticilik belgeleri vardır. Tercihe göre Kadın-Erkek usta öğreticilerimiz mevcuttur.

FİYATLANDIRMA

Eğitim süresi 50 dakikadır. Günde en az 2 saatlik eğitim verilir. Manuel ve otomatik vites araçta 1 saat direksiyon eğitim ücreti olup eğitim ücretleri için bizimle irtibata geçiniz.

DERS SAATLERİ

Her gün 08:30 ile 20:00 saatleri arası direksiyon eğitimi verilmektedir. Bu saatler içerisinde size uygun zamanı seçip bizimle paylaşmanız programlama için yeterlidir.

Dafa fazla bilgi almak için hemen bize ulaşabilirsin!